Centrum Transferu Wiedzy i Innowacji dla Sektora Usług
91 444 3115 | service.inter-lab@wzieu.pl
 


DNI OTWARTE FUNDUSZY EUROPEJSKICH NA SERVICE INTER-LAB - 18.05.2017 r.

Praktyczna edukacja w Service Inter-Lab Centrum Transferu Wiedzy i Innowacji dla Sektora Usług. Właśnie tu łączymy wiedzę z praktyką!

Nie każdy wie jak wyglądają procesy magazynowe i co to jest regał karuzelowy czy śluza rampowa? Skąd znane firmy wiedzą, że ich produkt spełni oczekiwania klientów? Skąd wędrują pieniądze, które wypłacamy z bankomatu? Jak połączyć naukę z biznesem i jak zdobyć swój „1 milion”?!

Na te i wiele innych pytań odpowiedzą nasi eksperci, którzy również przedstawią jakie możliwości płyną z korzystania z nowoczesnej infrastruktury Service Inter-Lab, specjalistycznego sprzętu w Laboratoriach badawczo-usługowych i programów wspierających działalność z zakresu: finansów, rachunkowości, logistyki, marketingu czy zarządzania i transportu.

Service Inter-Lab to wzmocnienie edukacji, nauki i biznesu, dlatego w tym roku zapraszamy uczniów szkół ponadgimnazjalnych do zapoznania się z praktyczną stroną edukacji.

Kiedy: 18. 05. 2017r.

O której: 10:00

Gdzie: SERVICE INTER-LAB, sala 316


Program:

  1. Wykład dla uczniów klas ponadgimnazjalnych oraz studentów nt. Środków unijnych dla młodych i projektu Service Inter-Lab


  1. Gry edukacyjne pod okiem ekspertów

Uczestnicy sprawdzą swoje siły w sytuacjach, w których firmy usługowe (związane np. z logistyką, marketingiem czy transportem) muszą borykać się na co dzień.

Przy okazji nabycia praktycznej wiedzy uczniowie będą walczyć o wartościowe nagrody i upominki Service Inter-Lab.

Gry edukacyjne:

  • TransEdu - gra oparta na działaniu systemu giełdy transportowej, dla studentów i uczniów kierunku logistyka. Każdy gracz może wcielić się w rolę przewoźnika drogowego i wykorzystując flotę pojazdów zawiera transakcje biznesowe ze zleceniodawcami.
  • Poligon Projektów.
  1. Zwiedzanie laboratoriów w SERVICE INTER-LAB

Przedstawienie możliwości wybranych Laboratoriów SIL, np.

Laboratorium Logistycznego, Pracowni Fokusowej, Centrum Informacji Menedżerskiej, bankomatów.

Możliwość dołączenia do grupy po wcześniejszym zgłoszeniu na e-mail: promocja@wzieu.pl

  1. Zakończenie Dni Otwartych Funduszy Europejskich na Service Inter-Lab

Podsumowanie spotkanie i rozdanie nagród zwycięzcom gier.

Poczęstunek w formie grilla na terenie kampusu Cukrowa-Krakowska z dodatkowymi atrakcjami przygotowanymi przez Samorząd Wydziału Zarządzania i Ekonomiki Usług, np. warsztat plecenia wianków.


Dodatkowo:

DOFE #wzieuSIL na Instagramie

Zrób zdjęcie podczas Dni Otwartych Funduszy Europejskich w Service Inter-Lab, opublikuj je na Instagramie i oznacz hashtagiem #wzieuSIL !

Wszyscy mają szanse na niespodziankę od SIL!

26.05.2017r. rozlosujemy 4 upominki dla osób, które spełnią powyższe warunki  i skontaktujemy się w celu ustalania danych adresowych.

Zapraszamy do obserwowania naszego profilu WZIEU US!


© 2023 Service Inter-lab